REZERWACJA ONLINE

W prosty sposób umów bezpłatne spotkanie z wybranym specjalistą.

+48 737 848 949

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami!

Poradnia powstała w ramach wprowadzanego obecnie nowego modelu ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży – I poziom referencyjny. Dzieci i młodzież mogą liczyć na pomoc specjalistów przyjmujących w naszych gabinetach w ramach porad psychologicznych oraz sesji psychoterapii. Udzielamy także wizyt środowiskowych.

Dogodne terminy

Umów się na spotkanie jescze tego samego dnia, ustal wygodną  wizytę cykliczną

Bezpłatna pomoc

Nie wymagamy skierowania i pomagamy BEZPŁATNIEw ramach kontraktu z NFZ.

Najlepsza opieka

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy pozostają pod stałą superwizją i kierują się ideą niesienia pomocy.

   NASZE PLACÓWKI

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci

Aleja Zwycięstwa 11, 21-200 PARCZEW

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci

Warszawska 17, 21-300  RADZYŃ  PODLASKI

USŁUGI

Terapia dzieci

Terapia indywidualna

Terapia Grupowa

Diagnoza

Terapia młodzieży

Terapia indywidualna

Terapia Grupowa

Diagnoza

Terapia rodzin

Terapia rodzinna

Konsultacje Wychowawcze

Akademia Świadomego Rodzica

Mediacje 

MISJA

Pomoc niesiona z pasją

Chcemy propagować wiedzę i świadomość psychologiczną w jak najszerszym gronie odbiorców, dlatego też utrzymujemy ceny na rozsądnym poziomie. Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii, oraz zadowolenie klientów. Terapeuci Przystani Psychologicznej to pasjonaci, ludzie dla których praca terapeuty jest wyzwaniem, ciekawością, i powodem do ciągłego rozwoju.

Jesteśmy zespołem nie tylko z nazwy. Regularne spotkania pomagają nam jeszcze lepiej pomagać naszym klientom. Nasi klienci dojeżdżają na spotkania z różnych rejonów kraju, czasami również z zagranicy, widząc sens swojej pracy nad sobą przy naszej pomocy. Pomagamy lepiej się poczuć, zmienić nastawienie do życia, pozbyć się lęków czy rozprawić z bolącą przeszłością. Jesteśmy profesjonalistami, zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

Anna

Na Treningi Umiejętności Społecznych, chodzimy z dzieckiem od 2 lat. Doskonałe wsparcie dla rodzica i profecjonalne podejście.

Renata

Z polecenia znajomych skorzystaliśmy z konsultacji z Panią Kasią, można dokonać stałego zapisu nawet 2 razy w tygodniu. Polecam serdecznie

Kamil

Dobry dojazd i parking przy placówce, zawsze miła obsługa i krótkie terminy oczekiwania .

O nas

Misja
Placówki

Rezerwacja

Usługi
Terminarz

Kontakt

Tel. +48 737 848 949

mail: recepcja@terapeutyczna.org